Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Platerówka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna uzbrojona Lubań

Lubań(Platerówka + 11 km)

685 000 zł2 800 m² 244,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Lubaniu. Nieruchomość położona 2 km od ścisłego centrum miasta przy wyjeździe w kierunku Jeleniej Góry. Teren płaski. Pełne uzbrojenie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój(Platerówka + 21 km)

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka widokowa z pozwoleniem na budowę w Świeradowie-Zdroju Marzysz o miejscu, które łączy bliskość natury, wyjątkowe widoki i możliwość realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wykroty

Wykroty(Platerówka + 22 km)

95 000 zł1 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o spokojnym życiu na wsi, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień? msr Nieruchomości prezdstawia ofertę wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krzewie Wielkie

Krzewie Wielkie(Platerówka + 20 km)

100 000 zł1 250 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka z panoramą na Góry Izerskie. Teren płaski. Dojazd drogą asfaltową. Na działkę wydano warunki zabudowy na cztery domy jednorodzinne wraz z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zebrzydowa

Zebrzydowa(Platerówka + 25 km)

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w pełni uzbrojona, zebrzydowa, bolesławiec. Do sprzedania działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a także częściowo zalesiona o pow. 1500 mkw, 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przecznica

Przecznica(Platerówka + 24 km)

125 000 zł8 200 m² 15,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 8200 m - cisza i przestrzeń w sercu Pogórza Izerskiego Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m , położona w miejscowości Przecznica koło Mirska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gronów

Gronów(Platerówka + 15 km)

148 500 zł2 700 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! duża działka budowlana położona W miejscowości gronów! niedaleko zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dużą, słoneczną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zgorzelec(Platerówka + 16 km)

299 000 zł1 627 m² 183,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka O pow. 1627 M2, druga linia zabudowy, działka usługowa lub mieszkaniowa, wykonane badania geologiczne gruntu! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyręba

Wyręba(Platerówka + 12 km)

750 000 zł26 700 m² 28,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe zdjęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Leśna

Leśna(Platerówka + 8 km)

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze atrakcyjnie położona pow 25300m2 Aktualnie została podzielona na 18 działek budowlanych z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Platerówka

Platerówka,dolnośląskie

23 000 zł748 m² 30,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna i atrakcyjnie położona działka budowlana w Platerówce ( powiat lubański ), częściowo zabudowana stodołą z cegły. Działka ma powierzchnię 748 m2, a stodoła 187m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij